Břečka-Hansal 6:3
Novák-Macek
Novák-Macek 7:6

TEKUZA BURČÁK OPEN SE VYDAŘIL

Za krásného slunečného počasí proběhl v sobotu, na tenisových kurtech SYNOTU ve Starém Městě, burčákový tenisový turnaj čtyřher mužů a smíšených čtyřher TEKUZA BURČÁK OPEN. Soutěže se zúčastnilo 25 párů čtyřher mužů a 13 párů smíšených čtyřher. Čtyřhry mužů se hrály v 5-ti skupinách, takže každý pár sehrál minimálně 4 zápasy. Zápasy ve skupinách byly velmi vyrovnané a o postupujících rozhodovaly v mnoha případech až poslední kritéria v pravidlech. Do čtvrtfinále, které se hrálo už K.O. systémem, postupovali vítězové skupin a nejlepších tři páry z druhých míst. Vítězi se nakonec stali břeclavsko-brněnský pár Kopunec/Karlín, kteří ve velmi kvalitním finále,plném krásných výměn, porazili uherskohradišťský pár Červinka/Sladký v poměru 7:6, když o jejich šťastném vítězství rozhodl až závěrečný nevyzpytatelný tiebreak. Ve smíšených čtyřhrách se bojovalo ve 3 skupinách a do semifinále postupovali vítězové skupin a jeden nejlepší pár z druhých míst. Vítězi se stali zaslouženě manželský pár Kosková/Kosek, kteří ve finále porazili druhý manželský pár Mišťúriková/Mišťúrik 6:2. Organizátoři děkují všem hráčkám a hráčům za účast, panu Jaromíru Hlaváčkovi z Boršic za dodání výborného burčáku a pizzérii Viktoria za přípravu kvalitních a cenově dostupných pochoutek na roštu. Dále všem svým zákazníkům sdělují, že pro měsíc říjen snižují ceny za pronájem tenisových kurtů, a že provozní doba je podle objednávek a na zavolání tel. 603155554. Tenisová sezóna potrvá minimálně do konce října.