Hansal-Raštica 5:3
Dudešek-Dleštík
Dudešek-Dleštík 5:3

NA NOČNÍ TEKUZE ZVÍTĚZILY PUVABNÉ A ELEGANTNÍ ŽENY

V atmosféře plné dobré zábavy proběhl v pátek, na tenisových kurtech SYNOTU ve Starém Městě, 2. letošní noční tenisový turnaj čtyřher mužů a smíšených čtyřher METALAN TEKUZA NIGHT. Soutěže se zúčastnilo 36 párů čtyřher mužů a 15 párů smíšených čtyřher. Všechny zápasy se hrály do pěti vítězných gamů bez výhod. Turnaj začal v pátek v 18:00 hod., bylo odehráno 75 zápasů a skončil v sobotu nad ránem ve 4:00 hod. Čtyřhry mužů se hrály ve 12 skupinách, takže každý pár sehrál minimálně 2 zápasy. Do osmifinále, které se hrálo K.O. systémem, postupovali vítězové skupin a nejlepší čtyři páry z druhých míst. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a o vítězi rozhodovalo někdy i potřebné štěstí. Vítězi se nakonec zaslouženě stali pár Psík/Sladký, kteří prokázali velký přehled a zkušenost, když v semifinále a ve finále odvraceli celkem 8 matchballů. Jejich velcí rivalové pár Pindur/Čech, kteří se turnaje také zúčastnili, byli tentokrát diváky. Ve smíšených čtyřhrách se bojovalo v 5 skupinách a do čtvrtfinále postupovali vítězové skupin a tři nejlepší páry z druhých míst. Vítězi se stali pár Rezková/Chaloupka, kteří ve velmi kvalitním finále porazili pár Rašticová/Raštica až v tiebreaku 7:4. Celkově, ale nakonec zvítězily půvab a elegance soutěžících žen, což organizátoři ocenili kytičkou a polibkem. O tom, že turnaje TEKUZA NIGHT jsou nejen sportovní akcí, ale hlavně dobrou zábavou svědčí fakt, že bylo přítomno velké množství diváků, kterým k dobré pohodě zpívaly a hrály půvabné slečny Tereza Fialová a Andrea Koutníková, které doprovodili Karel Zálešák jr. písní Severní vítr je krutý a Zdeněk Pindur refrénem "bez bab" k písni Báječná ženská. Výborné speciality opékané na roštu zajistil hotel SYNOT. Organizátoři děkují všem hráčům a hráčkám za účast a sdělují, že z důvodu velkého zájmu uspořádají v této sezóně ještě jednu podobnou akci a to v sobotu 21. září "Burčákový večerní tenisový turnaj - TEKUZA EVENING" s předpokládaným začátkem v 15:00 hod.