2.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS
1. prosince 2018
ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SKUPINA
-----------------
Prusenovský Michal
Vašek Ondřej
Maršálek Milan
Milar Filip
2.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Novotný Petr
Galan Tomáš
Straka Michal
3.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Unzeitig Petr
Gallas Zdeněk
Šlágr Pavel
4.SKUPINA
-----------------
Velecký Petr
Kajš Vladimír
Hanačík Radek
Sládek Jiří
5.SKUPINA
-----------------
Zedníček Roman
Bulejko David
Šimon Radek
Slezák Michal
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo
(tiebreaky do 7 bodů).
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Vašek Ondřej-Maršálek Milan
Vašek Ondřej-Milar Filip
Prusenovský Michal-Maršálek Milan
Prusenovský Michal-Milar Filip
Javor Ondřej-Novotný Petr
Galan Tomáš-Straka Michal
Javor Ondřej-Galan Tomáš
Novotný Petr-Straka Michal
Javor Ondřej-Straka Michal
Novotný Petr-Galan Tomáš
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Zedníček Roman-Slezák Michal
Zedníček Roman-Šimon Radek
Bulejko David-Slezák Michal
Bulejko David-Šimon Radek
Velecký Petr-Kajš-Vladimír
Hanačík Radek-Sládek Jiří
Velecký Petr-Sládek Jiří
Kajš Vladimír-Hanačík Radek
Kajš Vladimír-Sládek Jiří
Velecký Petr-Hanačík Radek
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Mozga Stanislav-Unzeitig Petr
Gallas Zdeněk-Šlágr Pavel
Unzeitig Petr-Šlágr Pavel
Mozga Stanislav-Gallas Zdeněk
Mozga Stanislav-Šlágr Pavel
Unzeitig Petr-Gallas Zdeněk
Prusenovský Michal-Vašek Ondřej
Zedníček Roman-Bulejko David
Maršálek Milan-Milar Filip
Šimon Radek-Slezák Michal
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
==============================================
- 2. turnaj zimní tenisové série TEKUZA WINTER - MEDIUM
- dvouhry mužů
- Tenisová hala Na Vyhlídce, Jižní 1370, Uherské Hradiště-Mařatice - 3 kurty s kobercovým povrchem.
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy