4.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS
12. ledna 2019
ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
------------------------------------------------------------------------------
1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Vašek Ondřej
Bachůrek Jaroslav
Libra Petr
2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Unzeitig Petr
Mařák Roman
Galan Tomáš
3.SKUPINA
-----------------
Miklas Milan
Pres Radek
Milar Filip
4.SKUPINA
-----------------
Novotný Petr
Pres Dušan
Fajth Rastislav
Gallas Zdeněk
5.SKUPINA
-----------------
Kajš Vladimír
Borunský Přemysl
Poschl Petr
Lukeš Petr
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo
(tiebreaky do 7 bodů).
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Javor Ondřej-Libra Petr
Vašek Ondřej-Bachůrek Jaroslav
Javor Ondřej- Vašek Ondřej
Bachůrek Jaroslav-Libra Petr
Miklas Milan-Pres Radek
Javor Ondřej-Bachůrek Jaroslav
Miklas Milan-Milar Filip
Vašek Ondřej Libra Petr
Pres Radek-Milar Filip
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Novotný Petr-Gallas Zdeněk
Novotný Petr-Pres Dušan
Pres Dušan- Gallas Zdeněk
Mozga Stanislav-Galan Tomáš
Novotný Petr-Fajth Rastislav
Fajth Rastislav-Gallas Zdeněk
Borunský Přemysl-Poschl Petr
Pres Dušan-Fajth Rastislav
Borunský Přemysl-Lukeš Petr
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Kajš Vladimír-Poschl Petr
Kajš Vladimír-Lukeš Petr
Poschl Petr-Lukeš Petr
Unzeitig Petr-Mařák Roman
Kajš Vladimír-Borunský Přemysl
Mozga Stanislav-Mařák Roman
Unzeitig Petr-Galan Tomáš
Mozga Stanislav-Unzeitig Petr
Mařák Roman-Galan Tomáš
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
==============================================
- 4. turnaj zimní tenisové série TEKUZA WINTER - MEDIUM
- dvouhry mužů
- Tenisová hala Na Vyhlídce, Jižní 1370, Uherské Hradiště-Mařatice - 3 kurty s kobercovým povrchem.
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy