5.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS
2. února 2019
ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
------------------------------------------------------------------------------
1.SKUPINA
-----------------
Pilčík Josef,
Velecký Petr,
Unzeitig Petr,
Bačík Radim.
2.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej,
Novotný Petr,
Bulejko David,
Zedníček Roman.
3.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav,
Milar Filip,
Stuchlík Pavel,
Sládek Jiří.
4.SKUPINA
-----------------
Miklas Milan,
Bachůrek Jaroslav,
Fajth Rastislav,
Galan Tomáš.
5.SKUPINA
-----------------
Straka Michal,
Gallas Zdeněk,
Kajš Vladimír,
Poschl Petr.
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo
(tiebreaky do 7 bodů).
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Miklas Milan-Bachůrek Jaroslav
Miklas Milan-Galan Tomáš
Bachůrek Jaroslav-Fajth Rastislav
Fajth Rastislav-Galan Tomáš
Pilčík Josef-Velecký Petr
Unzeitig Petr-Bačík Radim
Pilčík Josef-Bačík Radim
Velecký Petr-Unzeitig Petr
Pilčík Josef-Unzeitig Petr
Velecký Petr-Bačík Radim
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Straka Michal-Poschl Petr
Gallas Zdeněk-Kajš Vladimír
Straka Michal-Kajš Vladimír
Gallas Zdeněk-Poschl Petr
Javor Ondřej-Novotný Petr
Bulejko David-Zedníček Roman
Javor Ondřej-Bulejko David
Novotný Petr-Zedníček Roman
Javor Ondřej-Zedníček Roman
Novotný Petr-Bulejko David
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Stuchlík Pavel-Sládek Jiří
Mozga Stanislav-Milar Filip
Milar Filip-Sládek Jiří
Mozga Stanislav-Stuchlík Pavel
Mozga Stanislav- Sládek Jiří
Milar Filip-Stuchlík Pavel
Miklas Milan-Fajth Rastislav
Straka Michal-Gallas Zdeněk
Bachůrek Jaroslav-Galan Tomáš
Kajš Vladimír-Poschl Petr
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
==============================================
- 5. turnaj zimní tenisové série TEKUZA WINTER - MEDIUM
- dvouhry mužů
- Tenisová hala Na Vyhlídce, Jižní 1370, Uherské Hradiště-Mařatice - 3 kurty s kobercovým povrchem.
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy