3.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS
7. prosince 2019
ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav,
Frydrych Tomáš,
Šašinka Albert,
Papírek Jan.
2.SKUPINA
-----------------
Novotný Petr,
Miklas Milan,
Bulejko David,
Kajš Vladimír.
3.SKUPINA
-----------------
Velecký Petr,
Javor Ondřej,
Prusenovský Michal,
Milar Filip.
4.SKUPINA
-----------------
Hanačík Radek,
Bachratý Maxim,
Unzeitig Petr,
Sládek Jiří.
5.SKUPINA
-----------------
Šimon Radek,
Gallas Zdeněk,
Galan Tomáš,
Fajth Rastislav.
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo
(tiebreaky do 7 bodů).
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
=============================
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Mozga Stanislav-Papírek Jan
Frydrych Tomáš-Šašinka Albert
Mozga Stanislav-Šašinka Albert
Frydrych Tomáš-Papírek Jan
Mozga Stanislav-Papírek Jan
Frydrych Tomáš-Šašinka Albert
Gallas Zdeněk-Galan Tomáš
Bachratý Maxim-Unzeitig Petr
Šimon Radek- Fajth Rastislav
Hanačík Radek-Unzeitig Petr
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Šimon Radek-Gallas Zdeněk
Šimon Radek-Galan Tomáš
Gallas Zdeněk-Fajth Rastislav
Galan Tomáš-Fajth Rastislav
Novotný Petr-Kajš Vladimír
Miklas Milan-Bulejko David
Novotný Petr-Bulejko David
Miklas Milan-Kajš Vladimír
Novotný Petr-Miklas Milan
Bulejko David-Kajš Vladimír
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Bachratý Maxim-Sládek Jiří
Unzeitig Petr-Sládek Jiří
Hanačík Radek-Bachratý Maxim
Hanačík Radek-Sládek Jiří
Velecký Petr-Milar Filip
Javor Ondřej-Prusenovský Michal
Velecký Petr-Prusenovský Michal
Javor Ondřej-Milar Filip
Prusenovský Michal-Milar Filip
Velecký Petr-Javor Ondřej
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
==============================================
- 3. turnaj zimní tenisové série TEKUZA WINTER - MEDIUM
- dvouhry mužů
- Tenisová hala Na Vyhlídce, Jižní 1370, Uherské Hradiště-Mařatice - 3 kurty s kobercovým povrchem.
- startovné 550 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy