4.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS
4. ledna 2020
ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
------------------------------------------------------------------------------
1.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav,
Hrňa Martin,
Papírek Jan,
Bachratý Maxim
2.SKUPINA
-----------------
Prusenovský Michal,
Poschl Petr,
Straka Michal,
Milar Filip
3.SKUPINA
-----------------
Krátký David,
Šašinka Albert,
Gregůrek Ivo,
Zedníček Roman
4.SKUPINA
-----------------
Unzeitig Petr,
Hrachový Ondřej,
Puk Viktor,
Šlágr Pavel
5.SKUPINA
-----------------
Hanačík Radek,
Havlíček Marek,
Bulejko David,
Gallas Zdeněk
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo
(tiebreaky do 7 bodů).
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
=============================
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Mozga Stanislav-Bachratý Maxim
Hrňa Martin-Papírek Jan
Mozga Stanislav-Papířek Jan
Hrňa Martin-Bachratý Maxim
Prusenovský Michal-Milar Filip
Poschl Petr-Straka Michal
Prusenovský Michal-Straka Michal
Poschl Petr-Milar Filip
Prusenovský Michal-Poschl Petr
Straka Michal-Milar Filip
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Unzeitig Petr-Šlágr Pavel
Hrachový Ondřej-Puk Viktor
Unzeitig Petr-Puk Viktor
Hrachový Ondřej-Šlágr Pavel
Krátký David-Zedníček Roman
Šašinka Albert-Gregůrek Ivo
Krátký David-Gregůrek Ivo
Šašinka Albert-Zedníček Roman
Krátký David-Šašinka Albert
Gregůrek Ivo-Zedníček Roman
KURT Č. 3 (začátek v 9:30)
------------------------------------
9:30 Hanačík Radek-Gallas Zdeněk
Hanačík Radek-Havlíček Marek
Bulejko David-Gallas Zdeněk
Bulejko David-Havlíček Marek
Havlíček Radek-Gallas Zdeněk
Hanačík Radek-Bulejko David
Mozga Stanislav-Hrňa Martin
Unzeitig Petr-Hrachový Ondřej
Papírek Jan-Bachratý Maxim
Puk Viktor-Šlágr Pavel
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
==============================================
- 4. turnaj zimní tenisové série TEKUZA WINTER - MEDIUM
- dvouhry mužů
- Tenisová hala Na Vyhlídce, Jižní 1370, Uherské Hradiště-Mařatice - 3 kurty s kobercovým povrchem.
- startovné 550 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy