TEKUZA WINTER-ČTYRHRY-LOS
8. února 2020
ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
------------------------------------------------------------------------------
1.SKUPINA
-----------------
Bryška/Vaculík,
Trubačík/Pokorný,
Lejsal/Joch,
Janíček/Kopelec.
2.SKUPINA
-----------------
Peprníček/Hráček,
Šálek/Gerstberger,
Florián/Kadlec,
Novák/Častulík,
Franěk/Dzurec.
3.SKUPINA
-----------------
Mrňka/Němček,
Matuška/Mikulášek,
Němčický/Baránek,
Koukal/Hyrák,
Kuchař/Pilčík.
4.SKUPINA
-----------------
Lukeš/Lukeš,
Prusenovský/Prusenovský,
Bachůrek/Poschl,
Omelka/Omelka,
Holák/Milar.
Skupina č.1 bude hrát na 1 vítězný set bez výhod, 6:6 TB. Skupiny 2,3 a 4 budou hrát na 5 vítězných gamů bez výhod - 4:4 TB. Postupují všechny páry do 32 pavouka.
V pavouku se bude hrát na 1 vítězný set bez výhod 6:6 TB.
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
Startovné 600,-/os., celodenní stravování zajištěno, pití si platí každý sám.
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
=============================
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Lukeš/Lukeš-Prusenovský/Prusenovský
Bryška/Vaculík-Trubačík/Pokorný
Lukeš/Lukeš-Holák/Milar
Bryška/Vaculík-Lejsal/Joch
Lukeš/Lukeš-Omelka/Omelka
Trubačík/Pokorný-Lejsal/Joch
Bryška/Vaculík-Janíček/Kopelec
Prusenovský/Prusenovský-Omelka/Omelka
Trubačík/Pokorný-Janíček/Kopelec
Prusenovský/Prusenovský-Holák/Milar
Lejsal/Joch-Janíček/Kopelec
Lukeš/Lukeš-Bachůrek/Poschl
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Bachůrek/Poschl-Omelka/Omelka
Koukal/Hyrák-Kuchař/Pilčík
Bachůrek/Poschl-Prusenovský/Prusenovský
Mrňka/Němček-Matuška/Mikulášek
Bachůrek/Poschl-Holák/Milar
Koukal/Hyrák-Němčický/Baránek
Mrňka/Němček-Kuchař/Pilčík
Matuška/Mikulášek-Němčický/Baránek
Mrňka/Němček-Koukal/Hyrák
Matuška/Mikulášek-Kuchař/Pilčík
Mrňka/Němček-Němčický/Baránek
Koukal/Hyrák-Matuška/Mikulášek
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Peprníček/Hráček-Šálek/Gerstberger
Peprníček/Hráček-Novák/Častulík
Šálek/Gerstberger-Novák/Častulík
Florián/Kadlec-Franěk/Dzurec
Peprníček/Hráček-Franěk/Dzurec
Šálek/Gerstberger-Florián/Kadlec
Novák/Častulík-Franěk/Dzurec
Peprníček/Hráček-Florián/Kadlec
Šálek/Gerstberger-Franěk/Dzurec
Novák/Častulík/Florián/Kadlec
Omelka/Omelka-Milar/Holák
Kuchař/Pilčík-Němčický/Baránek
=========================================================================
- tenisový turnaj ve čtyřhrách mužů
- Tenisová hala Na Vyhlídce, Jižní 1370, Uherské Hradiště-Mařatice - 3 kurty s kobercovým povrchem
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!